Pavalgyti su plonesne pinigine Hamburge

Menu
Sergio Bruno nuotr.

Kai pradėjau rašyti vietų sąrašą, kur būtų galima nebrangiai, bet skaniai pavalgyti, pamačiau, kur aš dažniausiai lankausi: Sternschanze ir St. Pauli rajonuose. Štai ir paaiškėjo mano keliai 🙂 Tad, tie, kurie gyvena Hamburge, labai nepykite, kad mano sudarytame sąraše nerasite kavinių savo rajonuose (bet jei žinote, būtinai pasidalinkite – man labai įdomu), o tie, kurie Hamburge turistauja, manau, kad tik apsidžiaugs – į šias gatves vis tiek užsukama.

Apskritai Sternschanze ir St. Pauli rajonuose, galima sakyti, kone visos užeigos, kavinės ir barai, nebrangūs. Bet aš išskyriau keletą. Ir pridėjau kitų rajonų.

Sternschanze:

 1. SOUPERIA (Bartelsstraße 21). Jeigu jaučiate, kad trūksta skysčių, o žiemą – šilumos iš vidaus, čia rasite pačių įvairiausių sriubų. Ir nebrangių. Kainos – tarp 4 ir 5 eurų.
 2. KUMPIR KÖNIG (Schanzenstraße 95). Aš sakyčiau, kad tai yra bulvių karalystė. Ją galima rasti ne tik Sternschanzėje, bet ir universiteto miestelyje (Grindelhof 8). Milžinės bulvės, virtos su lupenomis folijoje, pateikiamos su pačiais įvairiausiais priedais. Alkis bus tikrai užmuštas, ir tam užteks 5 eurų.
 3. KOSTBAR (Susannestr. 36, Hamburg). Smagu sėdėti ir skanu valgyti, o ir gėrimai čia nebrangūs. Virtuvė – įvairi. Maisto kainos – nuo 6 iki 10 eurų, alus (0,3l) – 2,90 €.

  "Kostbar" - skanu, smagu, nebrangu / Sergio Bruno nuotr.
  “Kostbar“ – skanu, smagu, nebrangu / Sergio Bruno nuotr.
 4. UNTER DER LINDEN (Juliusstrasse 16). Kaip čia smagu sėdėti šiltą vasaros vakarą!!!! Kavinė įsikūrusi liepų (logiška, juk vertimas išduoda – “Po liepomis“ 🙂 ) pavėsyje. Pavalgyti čia galima iki 10 €.
  Tiesa, vyno taurės (žinoma, pilnos 🙂 ) kainos svyruoja nuo 3,80 iki 5 €.

  Unter den Linden
  “Unter den Linden“ – pasisėdėjimas po liepomis / Sergio Bruno nuotr.
 5. HERR MAX (Schulterblatt 12). Pyragų rojus retro stiliumi. Visada pilna  žmonių, bet turbūt aišku, kodėl. Gomurį lepinantys skanumynai ir jauki aplinka. Kainos nuo 4 €. Beje, jie taip pat organizuoja konditerijos kursus: www.herrmax.de

  Pyragai pyragaičiai retro stiliaus aplinkoje / Sergio Bruno nuotr.
  Pyragai pyragaičiai retro stiliaus aplinkoje / Sergio Bruno nuotr.
 6. FISCHIMBIS SCHABI (Schulterblatt 60). Žuvų mėgėjams. Tik šviežia žuvis. Bakstelima pirštu, kurios norisi, ir čia pat prie jūsų akių ji yra paruošiama. Kadangi pas juos mažai vietos, sėdėti galima tik lauke, o tai galima tik šiltuoju metų laiku. Žiemą patiekalai ruošiami išsinešimui.

  Fischimbiss
  Fischimbis Schabi: lydekai paliepus, man panorėjus – žuvele, išsikepk / Sergio Bruno nuotr.

St. Pauli:

 1. KLEINE PAUSE (Wohlwillstraße 37). Mėsainiai, dešrelės, salotos, picos – pavalgyti galima už 6 eurus.
 2. SLIMJIMS (Bei der Schilleroper 1-3). Kai kurie teigia, kad čia kepama skaniausia pica Hamburge. Smagiausia šioje vietoje tai, kad kiekvienas pats gali išsirinkti norimus priedus. Pagrindas kainuoja – 5,50 €, kiekvienas priedas -1,20 €.

  "Slimjims" - picos pagal kiekvieno skonį / Sergio Bruno nuotr.
  “Slimjims“ – picos pagal kiekvieno skonį / Sergio Bruno nuotr.

St. Georg:

 1. LA FAMILIE (Lange Reihe 77). Šviežiai gaminamos salotos ir prancūziški sumuštiniai – krokai (crouque). Savitarna, dideles porcijos ir įkandamos kainos. Sočiai pavalgysite už 5-7 eurus.
 2. BATMAN (Steindamm 58). Garsėja ne geriausiais vyrais-supermenais, o geriausiais kebabais Hamburge. Neišsigąskite, jei nerasite labai steriliai atrodančios vietos. Tačiau pavalgysite skaniai, sočiai ir užteks 4 eurų.

Rübenkamp:

 1. SCHACHCAFÉ RÜBENKAMP (Rübenkamp 227). Įsikūrusi buvusios stoties patalpose – stotelė Rübenkamp (S1). Milžiniškos porcijos ir nedidelės kainos. Tikrai užteks 10 eurų, kad taptumėte sotūs.

  "Schachcafe Rübenkamp" - kai didelis skrandis ir dar didesnis alkis / Sergio Bruno nuotr.
  “Schachcafe Rübenkamp“ – kai didelis skrandis ir dar didesnis alkis / Sergio Bruno nuotr.

Centras:

 1. MÖ-GRILL (Mönkebergstr.). Du kioskai, stovintys apsipirkimo gatvių (Mönkebergstr. Ir Spitalerstr.) viduryje, garsėja geriausiomis Hamburgo dešrelėmis (Currywurst, Bratwurst ir pan.). Pvz. už Bratwurst mokėsite 2,50 €.

SKANAUS!!!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s