Hamburgas iš antrų rankų

HH Flohmarkt
Nuotr. iš iba-hamburg.de

Padėvėti daiktai nebūtinai tiems, kurie negali pasigirti piniginės storiu. O ir tiems, kurie mėgsta originalumą. Arba ekologiškumą, kaip šiandien mėgstama ypač pabrėžti. Tose vietose, kurias aš žinau,  galima ne tik apsipirkti, bet galima, netgi rekomenduočiau, nueiti akių paganyti.

Viena tokių vietų – ANTIK CENTER (Klosterwall 9-21) prie pagrindinės stoties. Kai pirmą kartą atsidūriau ten per visišką atsitiktinumą, man žadą užėmė. Nesu aš ypatinga antikvariato gerbėja, tačiau šiame centre pasivaikščioti buvo išties įspūdinga. Man ši vieta su mistikos prieskoniu, nes centras įsikūręs po žeme ir įrengtas kaip apsipirkimo gatvė su daugybė parduotuvyčių ir parduotuvių (sako, kad jų 39). Ten rasti galima visko. O pavargusiems galima ir kavinukėje pasisėdėti.

antik center
Nuotr. iš http://www.hamburg-fuehrer.de

STILLBRUCH (Helbingstraße 63 ir Ruhrstraße 51) – čia, priešingai nei ANTIK CENTER, romantikos sunkiai rasite. Labai žemiška, bet užtat labai praktiška parduotuvė. Čia galima rasti visko ir labai nebrangiai namams: nuo baldų iki arbatinių šaukštelių.

Stillbruch

ZARDOZ (Schulterblatt 36, Hamburg-Sternschanze) – man asmeniškai labai mėgstama parduotuvė. Joje – didžiulis jau paskaitytų knygų, pagrotų CD ar vinilinių plokštelių pasirinkimas. Žinoma, tokių parduotuvių, kuriose galite prekiaujama padėvėtais kompaktiniais diskais yra kur kas daugiau. Kas labai tuo domisi, dalinuosi nuoroda: http://www.hamburg-record-stores.de/

vintage-and-rags
Pačiame apsipirkimo centre įsikūrusi Vintage&Rags / Nuotr. iš frollein-liebelei.de

VINTAGE & RAGS (Kurze Mühren 4) – o šioje parduotuvėje galima apsirengti 🙂 Pačiame centre, pasukus į mažą gatvytę Spitalerstrasse pradžioje. Per du aukštus įsikūrusi parduotuvė originaliu interjeru. Tiesa, ne visos kainos džiugina akis (megztukai gali kainuoti ir 16 eurų). Tačiau kam norisi originalumo, tikrai verta čia užsukti. Tiesa, tokių panašių parduotuvių yra daugiau. Kam įdomu, informaciją rasite čia: http://www.hamburg.de/second-hand/

Žinoma, pačios palankiausios kainos, kur suteikiamos galimybės derėtis, yra vadinamieji blusturgiai (Flohmarkt). Jų Hamburge netrūksta, aš išskirsiu tik tris:

  • Prie pat stotelės Feldstraße kiekvieną šeštadienį.
  • Fabrik (Altona) – veikia paskutinio mėnesio sekmadieniais, nuo rugsėjo iki balandžio mėnesio.
  • Naktinis Sterbrücke flohmarktas knibžda pirmo mėnesio trečiadieniais nuo 20 iki 23 val. penkiose šalia viena kitos įsikūrusiose pub‘uose.

Gerų pirkinių ir dar geresnių emocijų!!! Juk visada smagu įsigyti naują (kad ir naują tik sau) daiktą 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s