Geriausiausios slidinėjimo trasos Vokietijoje

ski-lifts-1209812__340Kada jei ne žiemą kalbėti apie slidinėjimą? Nors kaip išmintinga patarlė sako: slides tepk vasarą, bet manosios dar ir dabar nesuteptos.  Mat slidinėjimas dar tik mano sąraše „Noriu išbandyti“. Bet tikiuosi, kuo dažniau apie tai kalbėsiu, tikrai tam prisiruošiu. Todėl pamaniau pasidomėsiu, kur geriausios vietos slidinėti Vokietijoje.

Radau puslapį, kuris kasmet skelbia geriausias slidinėjimo trasas. Jomis dalijuosi ir aš. Visos šios trasos tinka ir pradedantiesiems. SnowPlaza Award yra svarbiausias publikos apdovanojimas geriausioms slidinėjimo trasoms Europoje. Štai kas jų sprendimu yra 2016 metais geriausi Vokietijoje.

10. BAD HINDELANG (Oberjoch-Unterjoch, Bavarija). Draugiškas šeimoms. 30 km ilgio įvairaus sudėtingumo nusileidimo trasos.

badhindelang

9. WILLINGEN (Hesseno žemė). Nors kalnai neaukšti (aukščiausia viršūnė – 838 m), tačiau šio slidinėjimo kurorto lankytojai jį įvertino labai gerais balais. Teigiama, kad šios slidinėjimo trasos tinka savaitgalio išvykoms ir pradedantiesiems. Per 16 km nusidriekusios slidinėjimo trasos. Tačiau anot SnowPlaza puslapio, viena svarbiausių vietų čia taip vadinamas ápres-ski, vietos, kur visi renkasi po slidinėjimo.

willingen

8. BRAUNECK (Bavarija). Draugiškams ir pradedantiesiems, ir juodų trasų mėgėjams. Čia, teigiama, slidinėti mokėsi ir Vokietijos garsieji slidininkai.

brauneck

7. FLEDBERG (Badenas-Wiurtembergas). Kalnai, įsprausti tarp Prancūzijos ir Šveicarijos, yra didžiausias slidinėjimo kurortas šioje Vokietijos žemėje. Tinka vaikams, visų lygių slidinėjimo mylėtojams ir tiems, kas labiau mėgsta stovėti ant lygumų slidžių.

feldberg

6. REIT IM WINKL (Bavarija). Šis slidinėjimo kurortas laikomas geriausiu Bavarijos žemėje. Prie Austrijos nusidriekę kalnai gali pasigirti 50 km ilgio nusileidimo trasomis. Gerai jausis atvykusieji su vaikais, ir slidinėjimo „pradinukai“. Be to, šią vietą dievina ir lygumų slidininkai.

reitimwinkl

5. HÖRNEDÖRFER (Bavarija). 80 km nusileidimo trasos. Slidinėjimo laimę ras visi: nuo šeimų iki profesionalų. Iššūkių šis kurortas siūlo ir snieglentininkams. Čia vyksta ir žiemos sporto pasaulio čempionatai.

hoernedoerfer

4. OBERWIESENTHAL (Saksonija). Svarbiausias slidinėjimo kurortas Rytų Vokietijoje, Rūdiniuose kalnuose. Jei atsibosta, galima slidinėti arba nusigauti slidėmis iki Čekijos. Labiau tinka pradedantiesiems (mėlynųjų trasų – 10 km), juodųjų trasų mėgėjams slidinėjimo malonumo čia tik 1 km.

oberwiesenthal

3. GARMISCH-PARTENKIRCHEN (Bavarija). Bene žinomiausias Vokietijos slidinėjimo kurortas vis dėlto ne pirmoje vietoje. Čia aukščiausia Vokietijos viršūnė – Cugšpicė (Zugspitze) su 2 962 m. 60 km ilgumo nusileidimo trasos tinka visų lygių slidininkams.

garmischpartenkirchen

2. WINTERBERG (Šiaurės Reinas-Vestfalija). Dvi valandos nuo Frankfurto. SnowPlaza puslapis teigia: čia atvažiuoti tikrai verta. Winterbergo miestą supa 10 slidinėjimo kurortų, o tai yra 80 nusileidimo trasų, kurių ilgis 60 km. Pastaraisiais metais daug investuota į aštuonviečius pakilimo liftus, kurie sumažino laukiančiųjų pakilti eiles. Ši vieta tobula pradedantiesiems, bet tinka ir profesionalams, ir sakoma, labai mėgstama olandų.

winterberg

1. OBERSTDORFAS (Bavarija). Kurortas, nusidriekiantis iki pat Austrijos. Ir tai suteikia šiai vietai žavesio. Šią vietą mėgsta šeimos, adrenalino mėgėjai, lygumų slidininkai. Teigiama, kad čia galima išbandyti ir naujas netikėtas žiemos sporto šakas kaip skifox (net nežinau, ar yra lietuviškas vertimas). Tai kėdė, pritvirtinta ant slidės.

oberstdorf

O aš, pamaniau, kad mokytis slidinėti gal netrauksiu taip toli. Man tikrai tiks ir Harco kalnų siūlomos slidinėjimo trasos (http://www.harz-ski.de/). O kai „užaugsiu“, tikrai patrauksiu į Vokietijos Pietus.

 

Nuotraukos ir informacija iš www.snowplaza.de / http://www.snowplaza.co.uk/

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s